Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2020 07:35
The Flash
1068V

Arrowverse połączone z filmami DC Universe. Ezra Miller pojawił się w serialu The CW

Na taki crossover Arrowverse z kinowymi produkcjami DC raczej nikt nie był gotowy. W ostatnim odcinku Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach byliśmy świadkami wyjątkowego spotkania. Serialowy Flash stanął oko w oko ze swoim filmowym odpowiednikiem.

W nocy byliśmy świadkami wielkiego zakończenia serialu „Arrow”. Ostatni epizod Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach był jednocześnie finałem całego serialu, w którym widzowie obserwowali poczynania Olivera Queena.

Twórcy z The CW otrzymali szansę nie tylko pożegnania Arrowa, ale oficjalnie połączyli Arrowverse z DC Universe. W odcinku serialu pojawił się Ezra Miller, którego na pewno dobrze kojarzycie z filmowych produkcji DC – Flash powrócił w swoim charakterystycznych, opancerzonym stroju i spotkał Flasha z serialu.

To krótkie spotkanie najszybszych ludzi z DC może zapoczątkować coś wyjątkowego. Jeżeli scenarzyści podążą tą drogą, to postacie z The CW mogą mieć wpływ na kolejne projekty z DC Universe – podobnie jak nowe seriale Marvela na Marvel Cinematic Universe.

Poniżej zobaczycie wielkie spotkanie, ale także pożegnanie Arrowa. Ostrzegam jedynie przed spoilerami – jeśli jesteście fanami produkcji The CW, lepiej zobaczcie całość.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arrow Arrowverse DC DC Universe Flash The CW The Flash