Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 14:49
Frostpunk The Last Autumn Cosplay
753V

Frostpunk The Last Autumn prezentowany na ładnym cosplayu i gameplayu

11 bit studios przypomina światu o wielkim dodatku do Frostpunka. The Last Autumn już wkrótce trafi do wielu graczy i z tej okazji deweloperzy zaprezentowali świeży gameplay. Zainteresowani mogą także spojrzeć na ciekawy cosplay zainspirowany rozszerzeniem.

21 stycznia na rynku zadebiutuje duże rozszerzenie do Frostpunka zatytułowane The Last Autumn. Twórcy postanowili zaprezentować dzisiaj dłuższy gameplay, który pokazuje zupełnie inne podejście do rozgrywki – Jakub Stokalski (Lead Designer) podkreśla, że ludzie na początku DLC nie wierzą w nadejście tak srogiej zimy, więc nie wszyscy zdają sobie sprawę z zagrożenia.

11 bit studios nawiązało dodatkowo współpracę z profesjonalną cosplayerką Moosefix – dziewczyna otrzymała za zadanie odtworzenie jednej z postaci z uniwersum Frostpunka (Effie MacLachlan). Tak sama zainteresowana skomentowała wyzwanie:

“Spędziłam setki godzin grając we Frostpunka. Apokaliptyczny, angielski setting, powstały w wyniku załamania klimatu, sprawia, że czuję się tu jak w domu. Dlatego fakt, że mogłam ożywić jedną z postaci z gry i pracować z 11 bit studios, to dla mnie ogromny przywilej. Wprost nie mogę doczekać się premiery The Last Autumn”

Zdjęcia załadowane do naszej galerii zostały przygotowane przez Taschę Dearing – sesja odbyła się w u wybrzeża Wielkiej Brytanii, w miejscu idealnie oddającym to przedstawione w zwiastunie.

Na pewno warto wspomnieć, że w kampanii The Last Autumn gracze zmierzą się z nadejściem zimy i to właśnie oni będą zmuszeni do przygotowania ikonicznego generatora z Frostpunka, który ma uchronić ludzkość przed zamarznięciem na śmierć.

Warto sprawdzić inne informacje o 11 bit studios:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 11 Bit Studios Frostpunk