Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 08:20
gta 6
1794V

GTA 6 potrzebuje zwiastuna? Fani wierzą, że oferta pracy dotyczy nowej gry

Pokaz GTA 6, zapowiedź Red Dead Redemption Remastered, prezentacja Bully 2 lub po prostu nowe DLC do Red Dead Online? Rockstar poszukuje twórcy wideo, który podoła zadaniu przygotowania ważnego materiału, co pobudza nadzieje graczy na wielką prezentację.

Rockstar od kilku lat nie zaprezentował już nowej gry, choć możemy mieć pewność, że studio pracuje nad przynajmniej jedną, nową produkcją. Wśród plotek wciąż przewijają się GTA 6 lub Bully 2, co jednak w ogóle nie jest komentowane przez deweloperów.

Twórcy jednak przygotowują się do tajemniczego wydarzenia – na witrynie Rockstar pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę, w którym studio poszukuje „bardzo zdolnego i doświadczonego edytora wideo”, który będzie pracował z zespołem nad przygotowaniem materiału.

Pracownik musi posiadać doświadczenie w przygotowaniu filmów fabularnych oraz dokumentalnych, a jednocześnie będzie mógł stworzyć „wciągającą narrację”. W trakcie przygotowania projektu osoba otrzyma za zadanie samodzielne nagrywanie ujęć lub we współpracy z zespołem artystów, Efektem finalnym prac będzie powstanie „wysokiej jakości zwiastun”.

„Opowiadanie historii jest bardzo ważnym aspektem naszych gier, dlatego też montażysta musi być w stanie przekazać uczuciowe treści i emocje związane z grą w formacie 60 sekundowym.”

W ogłoszeniu o pracę nie pojawia się konkretna produkcja, ale Rockstar najwidoczniej szykuje się do czegoś dużego. Część graczy ma nadzieję, że deweloperzy finalizują prace nad GTA 6 i potrzebują odpowiedniego materiału zapowiadającego grę.

Może to oczywiście być wszystko – mityczny Bully 2, oczekiwany przez graczy odświeżony Red Dead Redemption lub nawet zwykłe rozszerzenie do GTA Online lub Red Dead Online. Opcji jest niezwykle dużo.

Warto spojrzeć na inne wiadomości dotyczące GTA:

Źródło: https://gamerant.com/rockstar-game-announce-bully-2-gta-6/

Tagi: bully 2 GTA 6 oferta pracy Rockstar trailer zwiastun