Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.01.2020 09:30
Robert Downy Jr. jako Tony Stark
5415V

Robert Downey Jr. nie wyklucza powrotu do roli Iron Mana

Jak przyznaje sam aktor, jeden z pionierów MCU, jego powrót do roli Tony'ego Starka jest mało prawdopodobny, ale na pewno nie jest niemożliwy!

Iron Man to bez wątpienia jeden z filmów, które zapoczątkowały szał na komiksowe uniwersum Marvela. Sam odtwórca głównej roli jest dziś dzięki temu kojarzony głównie z nią, choć ma za sobą całą masę filmów. Wpłynęło to na jego decyzję o chęci zakończenia swojej przygody z owym światem, ale wiele wskazuje na to, że może nie na zawsze.

54-letni aktor najprawdopodobniej wystąpi jako Iron Man w nadchodzącej produkcji "Czarna Wdowa", która zadebiutuje na dużych ekranach już za kilka miesięcy. Teraz pojawiły się przesłanki, które mogą sugerować, że nie będzie to wcale ostatni występ Downey'a Jr. w tej roli. Sam, zapytany o tę kwestię, odpowiedział, że "wszystko może się zdarzyć", po czym dodał:

Jeśli o mnie chodzi, dobrze czuję się po schowaniu broni do szafy. Myślę, że Marvel jest teraz w momencie, gdzie próbują zupełnie nowych rzeczy i chcą budować coś świeżego. Cieszę się, gdy widzę, w jakim kierunku to zmierza. Trudno jest teraz przewidywać, ale jest sporo rzeczy, które chcemy realizować. 

Na ten moment ciężko ocenić, ile z jego słów pokryje się z rzeczywistością. Pozostaje czekać i obserwować rozwój wydarzeń, choć ciężko uwierzyć w ewentualny powrót do czasów teraźniejszych, biorąc pod uwagę zakończenie "Avengers: Koniec gry". Z drugiej strony, nie takie rzeczy widziało się w kinie...

Więcej o produkcjach Marvela przeczytasz u nas:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/iron-man-tony-stark-mcu-robert-downey-jr-dolittle/

Tagi: Iron Man marvel MCU Tony Stark