Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 19:44
Magic Legends
3885V

Magic Legends porównywany do Diablo 3. Gameplay w 4K wygląda świetnie

Od wczoraj fani Diablo zachwycają się Magic Legends, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy dłuższy gameplay, który pokazuje rozgrywkę z nowej gry Cryptic Studios. Tytuł może okazać się jedną z niespodzianek 2020 roku.

O Magic: Legends usłyszeliśmy pierwszy raz na The Game Awards, ale dopiero od wczoraj deweloperzy prowadzą kampanię marketingową. Zespół zwlekał z prezentacją rozgrywki, ale możemy mieć pewność, że tytuł jest już w pełni grywalny i wkrótce pierwsi gracze zapoznają się z fragmentem produkcji.

Dzisiaj otrzymaliśmy dłuższy gameplay, w którym widzimy w akcji jedną z bohaterek – przedstawicielka klasy maga umysłu może bez najmniejszego problemu eliminować rywali za pomocą psionicznych ataków, wykorzystuje telekinezę oraz potrafi teleportować się w sam środek akcji.

To nadal pre-alpha, ale trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze. Gameplay jest płynny, rywale wyglądają nieźle i pewnie znajdą się chętni na takie przyjemności – w końcu tytuł będzie dostępny w formie free-2-play.

Na materiale nie zobaczycie personalizacji bohatera, ale redakcja podkreśla, że samo tworzenie postaci jest bardzo proste – nawet dla osób, które nie znają tego uniwersum.

Warto także sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cryptic Studios Magic: Legends Perfect World Entertainment