Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 18:26
Magic: Legends
5182V

Magic Legends wygląda kapitalnie. Diablo w świecie Magic: The Gathering zadebiutuje w formie F2P

Twórcy Magic: Legends w końcu odkrywają karty. Na The Game Awards otrzymaliśmy pierwszy, niezły zwiastun, ale właśnie zaprezentowano fragmenty rozgrywki, które wyglądają naprawdę obiecująco. Z tego może wyrosnąć kawał dobrego RPG akcji zmieszanego z MMO.

Magic: Legends na The Game Awards otrzymało trailer, który jednak nie pozwolił graczom zapoznać się z choćby drobnym fragmentem rozgrywki. Na szczęście studio naprawiło właśnie swój błąd prezentując zwiastun przeładowany urywkami gry.

Cryptic Studios tworzy RPG-akcji połączonego z MMO, który będzie w 2020 roku dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Deweloperzy zdecydowali się na dystrybuowanie swojej propozycji w formie free-2-play, więc pewnie na serwerach nie zabraknie chętnych do gry.

Czujecie się zaintrygowani? Wskakujcie na witrynę Magic: Legends i wyraźcie chęć uczestnictwa w testach beta. Nie wiemy, kiedy testy wystartują, ale prawdopodobnie już podczas tego wydarzenia otrzymamy tytuł z polską lokalizacją – sugeruje to przetłumaczona witryna.

Warto także sprawdzić:

Tagi: Cryptic Studios Magic: Legends Perfect World Entertainment