Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 22:30
LOL 10 sezon
845V

LoL na fantastycznej animacji. RioT rozpoczyna 10. sezon

LoL wciąż angażuje miliony graczy z całego świata, więc nic dziwnego, że RioT stawia na świetne materiały promujące grę. Najnowszy zwiastun potwierdza jedno – serial animowany w tym uniwersum będzie strzałem w dziesiątkę.

LoL to wciąż wielki fenomen, który niemal od premiery angażuje graczy i zachęca ich do uczestniczenia w kolejnych pojedynkach. RioT od lat rozwija grę oferując między innymi nowych bohaterów i choć tytuł zbiera również nieprzychylne opinie (głównie za swoją problematyczną społeczność), to jednego nie można mu odebrać – obłędnie dobrych animacji.

10. sezon rozgrywek w League of Legends rozpocznie się już jutro i z tej okazji przygotowano świetny materiał. Na filmie zobaczycie kilku znanych bohaterów, którzy mają okazję wykorzystać swoje umiejętności.

Szczerze mówiąc nie dziwi mnie, że RioT postanowił w ubiegłym roku odsłonić karty i pracuje teraz nad serią produkcji, które jeszcze bardziej rozszerzą ich uniwersum. LoL posiada wszystkie atuty, by podbić kolejne gatunki i nie będę specjalnie zaskoczony, gdy miliony graczy będzie ogrywać kolejne tytuły z tej serii.

Gracie w League of Legends? Na pewno powinniście znać luksusową kolekcję ubrań... Może nie jest to przyjemność na każdą kieszeń, ale pewnie docenicie niektóre wzory.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: League of Legends Riot Games