Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 18:07
Wiedźmin Netflix po polsku
8974V

Wiedźmin po polsku. Aktorzy mierzą się z polskimi słowami

Netflix rozpoczął prace nad drugim sezonem „Wiedźmina”, ale firma nie kończy z promocją już znanej historii. Tomasz Bagiński postanowił przepytać Anyę Chalotrę, Freyę Allan oraz Joey'ego Batey'a ze znajomości języka polskiego.

Netflix systematycznie zaprasza aktorów do najróżniejszych quizów, w których firma sprawdza znajomość języków. Nie inaczej jest w przypadku obsady „Wiedźmina” i trójka aktorów została przepytana przez Tomasza Bagińskiego. Producent wybrał kilka blisko brzmiących słów, a wśród nich znalazły się nazwy z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Anya Chalotra, Freya Allan oraz Joey Batey mierzyli się z kolejnymi zadaniami, a podczas dyskusji nie zabrakło humoru. Niektóre wyzwania były stosunkowo proste, jednak producent zadbał także o skromną pułapkę.

Wczoraj Lauren S. Hissrich potwierdziła już prace nad drugim sezonem, więc pewnie w niedalekiej przyszłości aktorzy ponownie ubiorą swoje stroje z serialu i zainteresowani rozpoczną nagrywanie kolejnych scen, które niestety zobaczymy dopiero w 2021 roku. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że prace nad następną historią Geralta już trwają.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Anya Chalotra Freya Allan Joey Batey Tomasz Bagiński wiedźmin wiedźmin po polsku