Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 16:11
Locke & Key
1562V

Locke & Key od Netflix na zwiastunie. Platforma prezentuje oczekiwaną historię

„Locke & Key” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali platformy Netflix na początek 2020 roku. Firma w końcu zaprezentowała zwiastun i potwierdziła ostateczną datę premiery historii przygotowanej na podstawie serii znanych komiksów.

„Locke & Key” opowiada o trójce rodzeństwa, która wraz z matką przeprowadza się do rodzinnego domu nazwanego „Keyhouse”. Miejsce jest przepełnione magicznymi kluczami i zdaniem członków rodziny – to właśnie one pozwolą poznać prawdę dotyczącą morderstwa ojca. Sytuację komplikuje tajemniczy demon, który po obudzeniu chce przejąć klucze i ich moce. Locke & Key od Carltona Cuse'a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

W serialu występują Darby Stanchfield ("Skandal") jako Nina Locke, Jackson Robert Scott ("IT" i "IT 2") jako Bode Locke, Connor Jessup ("American Crime") jako Tyler Locke, Emilia Jones ("Horrible Histories") jako Kinsey Locke, Bill Heck ("Ballada o Busterze Scruggsie") jako Rendell Locke.

Dzisiaj możemy potwierdzić ostateczną datę premiery – „Locke & Key” trafi na platformę już 7 lutego. Jak zawsze w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami sezonu.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Locke & Key trailer zwiastun