Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2020 15:00
Pokémon Direct
1747V

Pokémon Direct zapowiedziany. Szykuje się nowa gra na Nintendo Switcha?

The Pokemon Company i Nintendo zapraszają graczy na nowe wydarzenie. Pokemon Direct odbędzie się jeszcze w tym tygodniu i podczas prezentacji możemy spojrzeć na nową produkcję z serii Pokemon.

Jeszcze pod koniec 2019 roku pojawiły się plotki, według których Nintendo szykuje duży Nintendo Direct na początek 2020 roku. Firma ma na wydarzeniu pokazać kilkanaście nowych produkcji zmierzających na Nintendo Switcha, ale zamiast tego... Zapowiedziano Pokémon Direct.

Prezentacja Pokémon Direct została zaplanowana na 9 stycznia (15:30) i pokaz będzie trwać dokładnie 20 minut – za pomocą podobnych „show” Nintendo ujawnia zazwyczaj nowe gry z serii Pokemon. Podczas Directa powinniśmy także usłyszeć o Pokemon Home oraz Pokemon Sleep.

Trudno aktualnie przewidzieć, na co możemy dokładnie liczyć, jednak już teraz zapraszam naszą społeczność na wspólne oglądanie wydarzenia. Będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed dużym Directem, który powinien zaprezentować produkcje zmierzające na konsolę Nintendo w pierwszej połowie 2020 roku.

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo Switch Pokemon pokemon direct switch