Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2019 08:23
Wipeout Dreams
1053V

Wipeout stworzony w Dreams wygląda zdumiewająco. Edytor ma ogromny potencjał

Media Molecule od kilku lat wciąż rozwija Dreams, jednak to wszelkie prace społeczności potwierdzają ogromny potencjał oraz możliwości edytora marzeń. Najnowszy projekt prezentujący wyścig z Wipeouta prezentuje się wyśmienicie.

Dreams nie jest produkcją dla każdego, ale od wielu miesięcy przekonujemy się, że osoby zainteresowane potrafią okiełznać edytor i stworzyć w nim niezwykłe projekty. Takim bez wątpienia jest poniższa prezentacja Wipeouta, bo trzeba przyznać, że futurystyczne wyścigi prezentują się fantastycznie.

Media Molecule nadal pracuje nad możliwościami Dreams przygotowując kolejne funkcje oraz nowe motywy tematyczne, ale trzeba przyznać, że same podstawy to zupełnie nowa liga względem wcześniej przygotowywanego LittleBigPlanet. Nowa gra od brytyjskiego studia jest już całkiem długo opracowywana, jednak akurat tym razem twórcy faktycznie nie zmarnowali czasu.

Dreams będzie rozwijany jeszcze po premierze PS5, a twórcy myślą nawet o wydaniu produkcji na kolejne urządzenia. Aktualnie jednak nie potwierdzono stworzenia portów i w zasadzie jedynym pewniakiem jest edycja na next-gena Sony.

Więcej o tym tytule na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment