Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 17:29
Wiedźmin Przyjaciele Netflix
1568V

Wiedźmin połączony z Przyjaciółmi. Fan stworzył świetne intro serialu Netflix

„Wiedźmin” to aktualnie najpopularniejszy serial na świecie, a „Przyjaciele” to wciąż jedna z najchętniej oglądanych serii. Jeden z fanów postanowił połączyć obie produkcje i przygotował bardzo ciekawe intro serialu platformy Netflix.

„Wiedźmin” wciąż notuje kapitalne wyniki i jest to aktualnie najpopularniejszy serial na świecie. Netflix stworzył ciekawą historie, która choć podzieliła fanów, to jednak w ostateczności firma na pewno nie narzeka – od ubiegłego miesiąca o historii Geralta rozmawia cały świat, więc streamingowy gigant na pewno może mówić o sukcesie.

Na serwerach polskiego Netflixa nadal możecie znaleźć „Przyjaciół”, którzy systematycznie notują wyjątkowe wyniki – nie możemy zapomnieć, że platformy w ubiegłym roku stoczyły zażartą walkę o dostęp do serialu i w ostateczności HBO Max otrzyma wszystkie sezony.

Trudno pewnie mówić o bezpośrednim połączeniu „Wiedźmina” z „Przyjaciółmi”, ale jeden z fanów postanowił wykorzystać motyw przewodni z „Friendsów” i na jego sile stworzył nowe intro przygody łowcy potworów. Efekt? Sprawdźcie sami.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: friends intro netflix przyjaciele Wiedźmin