Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 17:06
Sony Xperia 5 Plus
2925V

Sony Xperia 5 Plus wyciekł przed samą prezentacją. Ładna bryła od Japończyków

Sony przygotowuje się do prezentacji kolejnych urządzeń i prawdopodobnie na liście pojawi się Sony Xperia 5 Plus. Szczegóły smartfona pojawiły się w Sieci i możemy nawet spojrzeć na całkiem ładną bryłę.

W nocy polskiego czasu odbędzie się prezentacja nowych urządzeń Sony, na której na pewno nie zabraknie telewizorów oraz smartfonów. Jedną z ciekawostek przygotowanych przez japońskiego producenta może okazać się Sony Xperia 5 Plus.

Informację o sprzęcie przedstawił Steve H.McFly, który oczekuje, że premiera propozycji odbędzie się za kilka godzin. Według pierwszych przecieków – Sony zadbało o 6,6-calowy i zarazem płaski ekran OLED, który na drobnym pasku posiada kamerę do selfie (8MP). Urządzenie na bokach posiada metalową ramę, na której znalazł się także czujnik linii papilarnych. Firma nie zapomina o wejściu słuchawkowym (3,5mm), a na plecach wylądowała potrójna kamera z sensorem ToF.

Na więcej szczegółów musimy pewnie zaczekać do nocy – na naszej witrynie znajdziecie najważniejsze informacje z konferencji Sony, więc jeśli nie możecie zarywać nocki, to wpadajcie do nas z samego rana.

Jesteście zainteresowani tematem nowości technologicznych? Na naszym serwisie przeczytacie:

Źródło: http://www.slashleaks.com/l/sony-xperia-5-plus-360-video-5k-renders-dimensions-few-specs

Tagi: ces 2020 sony sony xperia Sony Xperia 5 Plus