Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 14:03
Ricky Gervais
2036V

Ricky Gervais otworzył Złote Globy mocną przemową. Atak na Hollywood i aktorów

Ricky Gervais nie zawiódł widzów Złotych Globów. Gospodarz już na samym początku wydarzenia zamknął usta wszystkim krzykaczom, którzy uważali, że twórca „The Office” nie powinien kolejny raz prowadzić imprezy. Jego przemowa celnie wypunktowała wiele gwiazd Hollywood.

Już z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o wynikach Złotych Globów – na liście docenionych znalazło się kilka niespodzianek, ale dla między innymi HBO (Warner Media.) i Amazonu była to naprawdę udana impreza.

Nie zawiódł także sam gospodarz, który rozpoczął imprezę mocnym wystąpieniem. Ricky Gervais zaatakował gwiazdy Hollywood i wypunktował kilka ostatnich afer – komik ostrzegł uczestników, by zainteresowani podczas odbierania nagród nie wygłaszali niepotrzebnych, politycznych przemówień:

„Gdyby ISIS uruchomiło sieć streamingową, zadzwoniłbyś do swojego agenta, prawda? Więc jeśli dziś wieczorem wygrasz nagrodę, nie używaj jej jako platformy do wygłaszania przemówień politycznych. Nie masz prawa pouczać o niczym opinii publicznej, o niczym, nie wiesz nic o prawdziwym życiu... Większość z was spędziła w szkole mniej czasu niż Greta Thunberg. Więc jeśli wygrasz, przyjdź, odbierz swoją małą nagrodę, podziękuj agentowi i swojemu Bogu i wypie#&* stąd, ok?”

W Sieci ponownie nie brakuje pochwał dotyczących całego przemówienia, w którym oberwało się wielu aktorom – warto zwrócić uwagę na miny niektórych osób atakowanych przez Gervaisa. Standardowo wszyscy próbują się szeroko uśmiechać, jednak w wielu miejscach łatwo dostrzec grymasy na twarzach.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Twitter

Tagi: przemowa Ricky Gervais Złote Globy