Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.01.2020 17:40
god of war
9444V

Gracz spędził 6 tysięcy godzin przy God of War

Gracz o pseudonimie GBG uważa, że spędził z God of War już 6 tysięcy godzin - w najnowszym filmie przedstawił przeróżne kombinacje ciosów.

Czy ktoś z Was grał w jedną grę 6000 godzin? Pomijając e-sportowców to raczej nie. Wygląda jednak na to, że są osoby, które chcą odkryć każdy piksel w grze - użytkownik o pseudonimie GBG uważa, że spędził już 6 tysięcy godzin przy God of War (2018), a swoim wynikiem pochwalił się w najnowszym materiale.

Fan gry od studia Santa Monica Studio udostępnił film, w którym prezentuje swoje umiejętności w walce z przeciwnikami - trzeba zaznaczyć, że przy tylu godzinach rozgrywki ma on wykute na pamięć wszelkie kombinacje ciosów, co pozwala zabawiać mu się z wrogami na najwyższym poziomie trudności. W opisie napisał:

6000 godzin i nadal gram w tą grę codziennie .. tak, uwielbiam tę produkcję i uważam, że zasługujemy na kontynuację! 

Trzeba zaznaczyć, że God of War zadebiutowało 20 kwietnia 2018 roku - jeśli użytkownik naprawdę grał już przez 6 tysięcy godzin, to musiał codziennie siadać przed ekranem na kilka godzin. Jak wiemy, PlayStation 4 nie oferuje licznika godzin, więc nie jest to pewne, że GBG spędził 6 tysięcy godzin przy God of War - jeśli jednak dokładnie liczył swoje sesje, należy mu się ogromny szacunek za wytrwałość.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment