Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.12.2019 14:38
gta 5
4215V

Rockstar rozdaje interesujące prezenty w GTA Online

Rockstar startuje z Noworocznym wydarzeniem, w którym każdy gracz, który zaloguje się do GTA Online, dostanie wartościowe upominki.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, lecz nie każdy z różnych przyczyn będzie mógł go obchodzić. Z tej okazji, Rockstar Games, odpowiedzialny za Grand Theft Auto V postanowił zaoferować pakiety upominkowe dla graczy GTA Online, którzy mogą je odebrać przez określony czas.

Rockstar zapowiedział, że granie w GTA Online dzisiaj i jutro zostanie nagrodzone wartościowymi prezentami. Dzisiaj, każdy kto zaloguje się do gry, może odebrać żółte renifery oraz dodatkowe neonowe nadruki. Kolejnymi przedmiotami są nowe rodzaje ubrań i zbroi. W grze trwają również przeceny na przeróżne przedmioty czy też samochody.

Noworoczne wydarzenie dodaje także nową wersję klasycznego samochodu Dewbauchee JB 700W. Tym razem, pojazd powraca w pełni uzbrojony - ma on wbudowane karabiny maszynowe oraz miny na swojej masce. Jeśli chcemy siać spustoszenie na ulicach Los Santos, nową wersję Dewbauchee kupimy w Warstock Cache and Carry.

Warto przeczytać:

Źródło: vgr.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North