Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.04.2019 12:44
iron harvest znalazło wydawcę
706V

Deep Silver wyda Iron Harvest. Deweloperzy mają wolną rękę w tworzeniu gry

Iron Harvest do sprzedaży ma trafić jeszcze w tym roku. Do tej pory deweloper działał na budżecie zebranym na Kickstarterze. Wczoraj ogłoszono pozyskanie wydawcy.

Deep Silver, które w swoim portfolio ma mnóstwo tytułów średniego segmentu budżetowego, uznało, że Iron Harvest będzie idealnym dodatkiem w ich katalogu gier. Co to oznacza dla ekipy King Art Games?

Iron Harvest na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują mechy i zapowiadają testy trybu sieciowego

Przede wszystkim zyskanie spokoju w trakcie budżetu. Wydawca zapewni odpowiednie środki, by gra mogła zostać ukończona w czasie i bez większych problemów. Co z samą grą? Oddajmy głos deweloperowi:

King Art zapewniło sobie całkowity wpływ na grę. Deep Silver zajmie się kwestiami wydawniczymi, kontaktami z mediami. Z ich wsparciem, możemy w pełni oddać się tworzeniu gry, a w dalszej kolejności przenoszeniu jej na kolejne platformy.

I ten ostatni tekst wybrzmiewa jak puszczenie oka w kierunku posiadaczy Switcha. Decyzja o przeniesieniu tam Iron Harvest w ogóle by nas nie zdziwiła. Raz, panuje pogląd podparty wynikami, że na konsolce Nintendo sprzeda się wszystko. A dwa - strategie pasują pod dotykowy sprzęt.

 

Źródło: https://kingart-games.com/article/57-iron-harvest-devblog-12-april-2019

Tagi: Iron Harvest KING Art Games pc