Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.12.2019 17:16
Mesjasz
3804V

Netflix promuje styczniowe premiery. Głośne kontynuacje i nowe hity już po Nowym Roku

Na kanale Netflix Polska pojawił się film przedstawiający nadchodzące seriale oraz filmy, które będą dostępne w ofercie w styczniu 2020 roku.

2019 rok zbliża się ku końcowi, więc Netflix przypomina nam o zbliżających się styczniowych premierach seriali oraz filmów na ich platformie. 

Z nowości, maniacy seriali powinni zainteresować się zdecydowanie Mesjaszem. Będzie on dostępny w ofercie od 1 stycznia. Podczas oglądania, poznamy tytułowego Mesjasza, który uznaje swoją osobę za stwórcę - mężczyzna zebrał potężną grupę swoich wyznawców, a w przeciągu dziesięciu dostępnych odcinków w ramach pierwszego sezonu, poznamy jego zamiary, motywacje i skutki działań.

Drugą ciekawą nowością jest serial Ragnarok, który będzie dostępny ostatniego dnia stycznia. Serial jest całkowicie przygotowywany w Europie - pierwsze zajawki sugerują, że głównymi bohaterami będą bogowie, więc przy ciekawym zrealizowaniu założeń, może wyjść z tego dosyć ciekawy serial.

Z kontynuacji można zainteresować się drugim sezonem ciepło przyjętego serialu Sex Education, który przedstawia trudności w okresie dojrzewania nastolatków. 

Więcej o Netfliksie na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: netflix netflix nowości netflix styczeń styczeń filmy styczeń seriale