Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.12.2019 13:50
Deadpool 3 potwierdzony przez Reynoldsa
1364V

Deadpool 3 potwierdzony. Ryan Reynolds poinformował o pracach w Marvel Studios

Podczas występu w jednym z programów śniadaniowych, Ryan Reynolds zdradził, że trwają już prace nad najnowszą częścią "Deadpoola". Co ważniejsze, w Marvel Studios!

"Deadpool" to bez dwóch zdań jedna z lepszych i ciekawszych adaptacji komiksów Marvela, jakie debiutowały na dużych ekranach. Obie części osiągnęły ogromne wyniki finansowe jak na filmy z ograniczeniem wiekowym wyłącznie dla dorosłych widzów. 

O trzeciej części spekuluje się od dawna i w zasadzie większą niespodzianką byłoby, gdyby miała się nigdy nie pojawić. Teraz jednak zostało to potwierdzone, a informacja wyszła od samego aktora, który wciela się w głównego bohatera- Ryana Reynoldsa. 

Ten był niedawno gościem programu porannego "Live with Kelly and Ryan", gdzie przekazał, że kontynuacja jest już w trakcie prac w Marvel Studios i bierze w niej udział "cała drużynie". Ciężko jednoznacznie stwierdzić, co gwiazdor miał na myśli, mówiąc te słowa. Czy zobaczymy więcej bohaterów MCU w filmie? Wiele na to wskazuje!

Wywiad został udostępniony przez jednego użytkowników na YouTube i możecie go obejrzeć poniżej. Pytanie o Deadpoola pada w okolicach 09:20.

Przeczytaj także inne ciekawe doniesienia ze świata kinematografii:

Źródło: https://www.cnet.com/news/deadpool-3-is-in-the-works-at-marvel-studios/

Tagi: Deadpool marvel Ryan Reynolds