Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.12.2019 18:06
Little Inferno Epic Games Store
917V

Little Inferno kolejną darmową grą na Epic Games Store. Jutro następna oferta!

Święta w Epic Games Store trwają w najlepsze, dzięki czemu dziś dostajemy czwartą już darmową grę w ramach aktualnej promocji twórców Fortnite.

Dzisiejszym podarunkiem od Epic Games jest gra Little Inferno, wydana oryginalnie w 2012 roku na Wii U, trafiła następnie na PC i Nintendo Switch.

W tej wyjątkowej produkcji nie gramy dla punktów, nie mamy tutaj żadnych żyć, ani też ograniczenia czasowego. Cały ekran gry skupiony jest na widoku na wnętrze pieca, do którego przeciągamy rozmaite obiekty, a następnie wzniecamy ogień, aby puścić je z dymem! Każdy przedmiot pali się inaczej i dzięki temu co chwila jesteśmy świadkami innego zjawiska. Podpalając na przykład kukurydzę sprawimy, że ta zacznie strzelać popcornem, a po wznieceniu pożaru w autobusie usłyszymy w głośnikach przeraźliwe dziecięce krzyki. 

Jest to oczywiście trochę creepy, ale do dyspozycji jest aż 140 różnych zabawek do sfajczenia, na pewno nie można się tu nudzić. W ramach świątecznej promocji Epic Games udostępniło nam już za darmo następujące produkcje:

Tytuł możecie dodać do swojej biblioteki z poziomu aplikacji oraz klikając w ten link.

Warto zerknąć na:

Tagi: Little Inferno Tomorrow Corporation