Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 11:20
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastuny
368V

One Piece: Pirate Warriors 4. Bandai Namco prezentuje Piratów Słomkowego Kapelusza

Bandai Namco zaserwowało nam kolejną garść zwiastunów, które prezentują bohaterów dostępnych w nadchodzącej, czwartej części uznanego cyklu ze świata One Piece.

One Piece: Pirate Warriors 4 to debiutująca w nadchodzącym roku kontynuacja serii ze świata "One Piece". Historia opowiada o przygodach młodego Luffy'ego, którego największym marzeniem jest zostać królem wszystkich piratów. Oryginalną historię tworzy znakomity autor mang, Eiichiro Oda.

Projekt zaliczany jest do gatunku gier typu "Dynasty Warriors", gdzie wcielając się w konkretną postać, musimy mierzyć się z zastępami przeciwników, którzy pojawiają się na danych arenach. Dziś Bandai Namco udostępniło nam kolejne zwiastuny, na których możemy zobaczyć Roronoa Zoro, Nami, Sanji'ego oraz Usoppa- jednych z pierwszych członków Załogi Słomkowego Kapelusza.

Co ciekawe, Zoro, Sanji oraz Usopp dostali po dwa materiały wideo (dla swojej standardowej wersji oraz z Nowego Świata). Możemy więc przyjrzeć się, jak rozprawiają się z falami przeciwników przed kilkuletnią przerwą i obecnie. Trzeba przyznać, że materiały prezentują dokładnie taki bałagan, jakiego można spodziewać się po grach tego gatunku.

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie już 27 marca przyszłego roku i bez dwóch zdań trafi do konkretnej grupy odbiorców. Jeśli należycie doń, wyczekujcie kolejnych informacji! 

Lubisz gry na podstawie anime? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/12/one-piece-pirate-warriors-4-trailers-2/

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4