Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.12.2019 14:45
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastun
311V

One Piece: Pirate Warriors 4. Luffy szaleje na nowym zwiastunie

Do Internetu wypłynął krótki, japoński zwiastun, który przypomina o przyszłorocznej premierze czwartej części One Piece: Pirate Warriors! 

One Piece: Pirate Warriors 4 to zapowiedziana na przyszły rok, kolejna odsłona dobrze przyjętej serii ze świata wykreowanego przez Eiichiro Odę. Manga opowiada o przygodach Monkey D. Luffy'ego oraz jego załogi, którzy zamierzają podbić wszystkie wody świata. 

Projekt zaliczany jest do gatunku gier typu "Dynasty Warriors", gdzie jako konkretny wojownik musimy mierzyć się z całymi tabunami fal przeciwników, które przelewają się przez plansze. One Piece: Pirate Warriors 3 było, jak do tej pory, najlepszą grą z serii, a fani bardzo chwalili sobie mechanikę wykorzystywania wachlarzy umiejętności bohaterów. 

Czwarta część cyklu zadebiutuje w Europie 27 marca 2020 roku i choć jest to czas, gdzie kalendarze graczy pękają w szwach, to bez wątpienia trafi do konkretnej niszy. Osobiście bardzo jej wyczekuję i liczę, że uda mi się wygospodarować trochę czasu, aby posiekać przeciwników jako Zoro. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy krótki spot:

Lubisz gry na podstawie anime? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://www.gamenguides.com/articles/new-one-piece-pirate-warriors-4-japanese-trailer-just-dropped-58793/

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4