Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2019 14:13
xbox next-gen
2499V

Xbox promowany przez Microsoft ważnym sloganem: 1 konsola, 4 generacje

Microsoft rozpoczyna promowanie nowej konsoli i firma wykorzystuje do tego mocny slogan. Korporacja podkreśla – kupując next-genowego Xboksa otrzymamy dostęp do produkcji ze wszystkich czterech generacji.

Microsoft rozpoczyna promocję swojej kolejnej konsoli i firma podkreśla ważną funkcję – gracze na jednym urządzeniu otrzymają dostęp do gier z czterech generacji. Kupując next-genowego Xboksa będziesz mógł ogrywać tytuły z Xboksa One, Xboksa 360 oraz pierwszego Xboksa. W przypadku X360 i oryginalnego X-a lista będzie pewnie wciąż rozbudowywana, jednak XOne będzie dzielił całą swoją bibliotekę od dnia premiery kolejnego sprzętu.

Korporacja z Redmond podkreśla także, że bez najmniejszego problemu skorzystamy ze wszystkich akcesoriów z Xboksa One oraz włączymy usługi – przykładowo Xbox Game Pass. W rezultacie nie musicie się martwić, że pod koniec przyszłego roku będziecie musieli biegać za nowymi grami, ponieważ z łatwością skorzystacie z tytułów dostępnych w ramach abonamentu XGP.

Trzeba przyznać, że Microsoft rozpocznie nową generację z ciekawym „bagażem” - jak wiadomo firma stale rozbudowuje swoje wewnętrzne struktury, już 15 wewnętrznych zespołów pracuje nad next-genowymi grami, a jednocześnie gracze mogą liczyć na pełną, wsteczną kompatybilność. To wszystko brzmi bardzo dobrze.

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: Twitter

Tagi: Xbox Xbox 360 Xbox One xbox series x