Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.12.2019 09:13
Plan 8
1350V

Plan 8 wygląda obiecująco! Strzelanka z egzoszkieletami na pięknym zwiastunie i screenach

Plan 8 wygląda obiecująco! Strzelanka z egzoszkieletami od autorów Black Desert na pięknym zwiastunie i screenach

Autorzy świetnego Black Desert pracują obecnie nie tylko nad ogromnym RPG-iem pt. Crimson Desert (który ma trafić na PS5). Pearl Abyss chce się też zmierzyć z takimi produkcjami jak Overwatch w Plan 8.

Plan 8 to nowa sieciowa strzelanina, wyróżniająca się od konkurencji wielkim, otwartym światem i jednoczesnym wykorzystaniem egzoszkieletów.

Nie będziemy w PLAN 8 ograniczani do jednego zestawu egzoszkieletu. W trakcie misji pozyskiwać będziemy kolejne moduły ekwipunku, zapewniające m.in dodatkowe umiejętności. Przykładowo jeden komponent będzie oferować wyjątkowo chwytne ramiona, dzięki którym wspinać się będziemy nawet na najbardziej strome skały. Z kolei inna część zapewni możliwość zeskakiwania z najwyższych wysokości bez obrażeń i przeskakiwania przez wysokie przeszkody. Wiadomo również, że w Plan 8 przerabiać i modyfikować będziemy broń.

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun Plan 8 oraz kilka screenshotów w naszej galerii. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja trafi na rynek. Rzecz już teraz wygląda jednak całkiem obiecująco. Może być ciekawie.

Tagi: Pearl Abyss PLAN 8