Iza Łęcka Iza Łęcka 19.12.2019 09:55
Oddworld: Soulstorm Abe
900V

Oddworld: Soulstorm w mrocznym klimacie. Twórcy publikują zajawkę

Twórcy z Oddworld Inhabitants przed końcem roku przypominają o nowym Oddworld: Soulstorm. Gra będzie przepełniona mroczną atmosferą, nie braknie jednak wielu nowinek.

Oddworld: Soulstorm będzie kolejną produkcją, która zadebiutuje na rynku w pierwszych miesiącach 2020 roku. Twórcy nie zdradzają jeszcze konkretnej daty premiery, choć wybranie odpowiedniego terminu nie należy już do najłatwiejszych – kalendarz jest przeładowany dużymi, wysokobudżetowymi tytułami.

Deweloperzy z Oddworld Inhabitants korzystając z nowej zajawki przypominają o swoich ostatnich nagrodach, zachęcają do głosowania na grę, a na stronie przedstawili szczegóły produkcji. W Oddworld: Soulstorm poznamy kompletnie nową historię inspirowaną pierwszą opowieścią, która ma być świadectwem przerażającego konfliktu Abe'a z nowym przeciwnikiem. Wśród obietnic znajduje się znacząca poprawa grafiki oraz rozbudowane mechaniki. Niezwykle mroczna historia przedstawiać będzie społeczeństwo zepchnięte na skraj własnych możliwości.

Pewnie na początku roku studio zaproponuje graczom datę premiery, ale można mieć nadzieję, że zespół będzie raczej celował w sam środek roku – w innym wypadku Oddworld: Soulstorm może zostać pominięte.

O Oddworld: Soulstorm przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Oddworld Inhabitants Oddworld: Soulstorm