Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2019 20:38
Gran Turismo Sport Lewis Hamilton
1589V

Gran Turismo Sport z płatnym DLC i Laguna Seca. Wyzwanie czasowe Lewisa Hamiltona to tryb single-player

Twórcy Gran Turismo Sport jeszcze przed premierą gry wspominali o współpracy z Lewisem Hamiltonem. W końcu udało im się przygotować coś więcej niż tylko materiały wideo – do gry wkrótce trafi nowy tryb dla singlistów.

Na witrynie Gran Turismo właśnie została opublikowana wiadomość dotycząca nowej zawartości. Twórcy Gran Turismo Sport przygotowali specjalny tryb dla singlistów, który skupi się na wykonaniu wyzwań stworzonych przez Lewisa Hamiltona – sześciokrotnego zdobywcę tytułu mistrza świata F1.

Gracze zmierzą się z misjami, ale otrzymają także szansę spojrzenia na powtórki oraz samouczki, które są prowadzone przez Lewisa – każdy nauczy śmiałków lepszego prowadzenia samochodów i pozwoli zwiększyć umiejętności.

Rozszerzenie zaoferuje specjalne wyzwania, ale pozwoli także zgarnąć różnorodne samochody – nagrody specjalne to „wyjątkowe auta i możliwość podniesienia limitu kredytów w grze”. Aktualnie nie poznaliśmy ceny DLC, ale pakiet będzie dostępny na serwerach od 28 listopada.

Gran Turismo Sport: Wyzwanie czasowe Lewisa Hamiltona zawiera:

10 wyzwań - Czeka na ciebie w sumie 10 wyzwań, w których możesz skorzystać z Mercedesa-AMG GT3oraz Sauber Mercedesa C9.

  • Dragon Trail – Wybrzeże
  • Autodrom Lago Maggiore – GP
  • Brands Hatch Grand Prix Circuit
  • Willow Springs International Raceway: Big Willow
  • Suzuka Circuit
  • Autodromo Nazionale Monza
  • Mount Panorama Motor Racing Circuit
  • Autódromo De Interlagos
  • Nürburgring
  • Nürburgring Nordschleife

Powtórki i duchy Lewisa - Wszystkie wyzwania pozwalają na oglądanie powtórek i umożliwiają wyświetlenie ducha samochodu Lewisa. Możesz sprawdzić wszystkie dane twojego przejazdu, takie jak punkty hamowania czy operowanie mocą, kiedy tylko chcesz i nieograniczoną liczbę razy. Nawet jeśli duch zostawi cię w tyle, możesz zrestartować jego pozycję tak, by znalazł się w pobliżu twojej lokacji w dowolnym sektorze. Możesz też ustawić duchowi przesunięcie czasowe (w sekundach) i poczuć się, jak podczas próby czasowej z samym Lewisem.

Przewodnik po strategii - Do niektórych torów dodaliśmy samouczki wideo, w których Lewis udziela porad, w jaki sposób najlepiej do nich podejść. Poznaj techniki mistrza świata.

Wiadomości głosowe - Lewis będzie komentował twoje przejazdy. Nawet jeśli dopiero zaczynasz, zmotywuje cięto do dalszych prób.

Rankingi online - Dla każdego z dziesięciu wyzwań dostępne będą ranking znajomych i ranking dziesięciu najlepszych gwiazdek. Rywalizuj nie tylko z Lewisem Hamiltonem, ale także z graczami z całego świata.

Udostępnianie powtórek - Zapisane powtórki wyzwań możesz udostępnić online. Może także oglądać powtórki nagrane przez innych użytkowników.

Gran Turismo Sport: Wyzwanie czasowe Lewisa Hamiltona nagrody:

Kredyty - Za wynik na poziomie brązu lub lepszym otrzymasz nagrodę w postaci kredytów w grze. Za ukończenie wyzwań dostaniesz jeszcze więcej kredytów!

Odblokowanie limitu kredytów - Dobre wieści dla graczy, którzy dotarli do limitu kredytów w grze: osiągnięcie wyniku na poziomie złota lub lepszego pozwoli podnieść ten limit z 20 do 100 milionów!

Samochody - Za osiągnięcie każdego poziomu wyzwania można otrzymać nagrodę w postaci samochodu. Użytkownicy, którym udało się przejść wyzwanie w trudnych warunkach, otrzymają specjalny prezent, zaprojektowany specjalnie przez zespół Lewisa Hamiltona – Projekt 44.

Gran Turismo Sport z Laguna Seca

Potwierdziły się także plotki – 28 listopada do Gran Turismo Sport trafi Laguna Seca. Najważniejsza impreza rozgrywana dotychczas na tym torze to Motocyklowe Mistrzostwa Świata w klasie MotoGP

Więcej o serii Gran Turismo przeczytacie na naszej stronie: 

Źródło: Polyphony Digital

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment