Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2019 16:10
Naprzód Pixar
606V

Naprzód na zwiastunie. Disney i Pixar pokazują wielką historię

Pixar szykuje się na premierę kolejnej animacji. Firma opublikowała nowy zwiastun „Naprzód”, który w przyszłym roku będzie podbijał kina na całym świecie. Produkcja przedstawi historię dwóch braci.

„Naprzód” to najnowsza animacja firmy Pixar, która trafi do kin w marcu 2020 roku. Historia skupia się na dwójce braci – ich marzeniem jest ostatnie spotkanie z ojcem. Sytuacja staje się możliwa dzięki magicznemu kosturowi, ale oczywiście w pewnym momencie wydarzenia wymykają się spod kontroli.

Drugi zwiastun filmu jest bardziej treściwy i pozwala widzom poznać sporo scen – w sumie można nawet odnieść wrażenie, że Pixar pokazuje za wiele, ale może właśnie w taki sposób wytwórnia chce zaprezentować fanom nowy świat?

Na uwagę na pewno zasługuje kreska – to kolejna pięknie prezentująca się animacja Pixara, którą będziemy doświadczać z dużą przyjemnością. Jeśli historia nie zawiedzie, to specjaliści mogą zaoferować kolejny hit. Disney akurat w ostatnich miesiącach nie może narzekać na brak gigantycznych sukcesów.

Polecamy także nasze recenzje:

Źródło: YouTube

Tagi: Naprzód Pixar Trailer zwiastun