Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 14:01
Top Gun Maverick
1392V

Top Gun Maverick na nowym zwiastunie. Tom Cruise szykuje widzów na premierę

Paramount Pictures zapowiedziało wczoraj publikację zwiastuna „Top Gun Maverick” i dzisiaj możemy spojrzeć na pełną prezentację filmu. W roli głównej ponownie zobaczymy Toma Cruise'a, który ma okazję pokierować piękną maszyną.

Pierwsza prezentacja Top Gun Maverick odbyła się w lipcu ubiegłego roku – zwiastun wywołał sporo negatywnych słów, jednak kampania marketingowa trwa i właśnie mamy okazję spojrzeć na nowy pokaz. Twórcy tym razem skupiają się na samym głównym bohaterze, który ma okazję zaprezentować swoje umiejętności – wkrótce dowiemy się, czy Maverick jest dobrym nauczycielem i zobaczymy jak przygotuje nowych pilotów. Wśród nowych aktorów pojawią się Miles Teller („Fantastyczna czwórka”), Jennifer Connelly („Alita: Battle Angel”), Jon Hamm („Miasto złodziei”) oraz Glen Powell („The Bad Guys”).

Powrót Top Guna będzie bez wątpienia szeroko komentowany, ponieważ w ostatnich miesiącach byliśmy świadkami kilku "powrotów", które niestety nie prezentowały oczekiwanej jakości. W Sieci nie brakuje głosów, że najnowszy film z Tomem Cruisem w roli głównej zostanie zniszczony przez propagandę z Chin – produkcja jest finansowana przez pieniądze z tego kraju.

„Top Gun Maverick” trafi do kin pod koniec czerwca. Reżyserem obrazu został Joseph Kosinski, który miał okazję pracować nad między innymi „Tron: Dziedzictwo”, „Niepamięć” oraz „Tylko dla odważnych”.

Polecamy także nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Top Gun Top Gun Maverick zwiastun