Iza Łęcka Iza Łęcka 19.07.2019 07:30
tom cruise top gun maverick
1492V

Top Gun Maverick na pierwszym zwiastunie. Tom Cruise ponownie za sterami myśliwca

Tom Cruise kolejny raz wcieli się w postać Mavericka w kontynuacji filmowego hitu z 1986 roku. Prezentacja kolejnych przygód kapitana marynarki wojennej Pete'a Mavericka Mitchella była jednym z zaskakujących momentów na zjeździe fanów komiksów w San Diego. Sprawdźcie z nami zwiastun.

Premiera „Top Gun: Maverick” odbędzie się w 2020 roku. Fabuła filmu ponownie skupia się na doświadczeniach kapitana marynarki wojennej Pete'a Mavericka Mitchella, tym razem rywalizującego nie tylko z innymi pilotami, ale i rozwojem technologii, która dronami wyręcza żołnierzy – bohater będzie chciał udowodnić, że rąk pilota nie zastąpi żadna maszyna. Maverick rozpocznie szkolenie syna zmarłego Goose'a, w którego rolę wcieli się Miles Teller. Obsadę filmu zasilą również Val Kilmer, Ed Harris oraz Jon Hamm.

Na tegorocznym Comic-Conie zaprezentowany został zwiastun sequela. Zobaczmy Toma Cruise'a w akcji, bowiem w materiale nie brakuje licznych popisów kaskaderskich. Aktor na panelu zapowiedział trailer:

„Wszystko co zobaczycie w filmie jest prawdziwe. (…) Dla mnie Top Gun to film o rywalizacji, rodzinie, o poświęceniu, bohaterstwie, po prostu- o lotnictwie. (…) Niczym list miłosny do lotnictwa.”

Na naszym portalu polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Cruise Top Gun Top Gun: Maverick zwiastun