Iza Łęcka Iza Łęcka 16.12.2019 12:20
Gran Turismo Sports samochód policyjny
1801V

Gran Turismo Sport może otrzymać samochody policyjne. Nadciąga największa aktualizacja od miesięcy

Gran Turismo Sport zostanie rozbudowane o wielką aktualizację. Kazunori Yamauchi potwierdził przygotowanie świątecznej paczki samochodów, która będzie największym zestawem aut udostępnionych od stycznia 2019 roku. Gracze oczekują, że na liście pojawią się wozy policyjne.

Gran Turismo Sport stale otrzymuje nową zawartość, wśród której można wyróżnić między innymi kolejne samochody oraz nowe trasy. Kazunori Yamauchi nie odpoczywa nawet w grudniu, a jego zespół opracował następne siedem aut, które trafią do gry w przyszłym tygodniu.

Twórca serii GT opublikował na Twitterze kolejną zapowiedź, na której znajdują się zasłonięte wozy. Fani jak zawsze próbują zgadywać, jakie maszyny są przygotowywane – na górnych partiach zestawienia prawdopodobnie znajdują się Ford GT 2017 oraz Volkswagen Golf I GTI 1976.

Znacznie ciekawiej prezentuje się środkowy rząd, w którym mają znajdować się policyjne samochody – sugeruje to zarysowany element znajdujący się w centralnej części aut. Są to aktualnie wyłącznie domysły, jednak wszystkich szczegółów dotyczących łatki możemy się spodziewać za kilka dni.

Wiemy już, że Polyphony Digital opracowuje Gran Turismo dla nowej generacji, jednak prezentacja gry powinna odbyć się najwcześniej na przyszłorocznym E3 – jeśli tylko plotki zostaną potwierdzone i Sony chce zadbać o szybką premierę pełnoprawnej kontynuacji na next-genowej konsoli.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.gtplanet.net/gt-sport-v153-update-arrives-next/

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment