Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 10:20
Surgeon Simulator 2 na zwiastunie
442V

Surgeon Simulator 2. Zwiastun zdradza, że na salę operacyjną wrócimy w 2020 roku

Już w nadchodzącym roku ponownie przyjdzie nam się przekonać, jak ciężki jest zawód lekarza, jak wiele precyzji wymaga i jak bardzo wielu z nas się do tego nie nadaje!

W gąszczu głośnych zwiastunów z The Game Awards zaginął jeden, który bez wątpienia ucieszył wielu fanów gatunku symulatorów. Bossa Studios zapowiedziało, że już w przyszłym roku zadebiutuje Surgeon Simulator 2, a więc szalona kontynuacja pierwszej, niezwykle udanej części. 

Surgeon Simulator 2013 zadebiutował ponad pół dekady temu. Wcielaliśmy w niej w dość specyficznego i wyjątkowo nieudolnego chirurga, którego zadaniem było przeprowadzenie skomplikowanych operacji. Symulator przypadł do gustu bardzo wielu fanom i trzeba przyznać, że pomimo dość drastycznej tematyki, bardzo łatwo się przy nim wyluzować

Podczas odbywającego się kilka dni temu The Game Awards 2019 zaprezentowano bardzo ładny, animowany zwiastun Surgeon Simulator 2. Wiele wskazuje na to, że założenia będą takie same, jak w przypadku debiutanckiej wersji. I choć niewiele wiemy o grze, to materiał zdradził, iż gra pojawi się na rynku już w przyszłym roku. Co więcej, zadebiutuje na Epic Games Store- prawdopodobnie jako czasowy tytuł na wyłączność. 

Kilka dni temu odbyło się The Game Awards. Przegapiłeś wydarzenie? Sprawdź koniecznie:

Źródło: https://www.dualshockers.com/surgeon-simulator-2-reveal-the-game-awards/

Tagi: Bossa Studios Surgeon Simulator 2 The Game Awards trailer