Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 09:30
Gwiezdne Wojny spot telewizyjny z Kylo i Rey
1282V

Star Wars 9 z nowym spotem reklamowym. Kylo Ren zna sekret Rey?

Lucasfilm nie daje odetchnąć. W Internecie raz za razem lądują kolejne spoty zapowiadające wielkie zakończenie sagi Skywalkerów w nadchodzącej, dziewiątej części Gwiezdnych Wojen.

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to najbardziej wyczekiwany film końcówki bieżącego roku. Nie tylko poznamy zakończenie historii Rey oraz Kylo, ale także prawdopodobnie całej sagi Skywalkerów, która trwa już od wielu dekad. I zapisała się dużymi literami w historii kina sci-fi. 

Ciężko więc zapomnieć o premierze tak dużego filmu. Co więcej, Lucasfilm dba o to, aby nie pojawił się nawet jednostkowy przypadek takiego typu. Prawie codziennie otrzymujemy różnego rodzaju materiału promocyjne, które mają przypominać o nadchodzącej premierze. 

Do sieci trafił właśnie kolejny krótki spot reklamowy. Ów skupia się na dwóch głównych postaciach najnowszej trylogii- Rey oraz Kylo Renie. W materiale możemy słyszeć tego drugiego, gdy wypowiada słowa skierowane do dziewczyny, które brzmią: 

Wiem, kim jesteś. Znam resztę Twojej historii. 

Fani bardzo szybko zaczęli spekulować, iż może się to wiązać z tym, że Kylo wreszcie wyjawi nam szczegóły przeszłości Rey. Wszyscy liczą na to, że wreszcie odkryją historię pochodzenia bohaterki. Wskazywać na to może również tytuł klipu, "Sekret". Sprawdźcie sami:

Więcej o "Skywalker. Odrodzenie" możesz przeczytać tutaj:

Źródło: YouTube

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie Kylo Ren Rey star wars 9