Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 22:30
Baby Yoda The Sims 4
1888V

Baby Yoda trafił do The Sims 4

Baby Yoda podbija już nie tylko Internet oraz pierwszy aktorski serial w uniwersum Gwiezdnych wojen. Postać zawitała do The Sims 4 i wywołała wielką radość fanów, którzy mogą teraz sięgnąć po uroczego bohatera.

The Sims 4 nadal cieszy się ogromną popularnością, a deweloperzy potrafią zainteresować swoim tytułem kolejnych graczy. Twórcy postanowili wykorzystać sytuację i dodali do gry... Baby Yodę. Nie jest to nieoficjalna modyfikacja przygotowana przez jednego z fanów, a oficjalny przedmiot stworzony przez Maxis.

Fani The Sims 4 mogą teraz kupić przedmiot nazwany „The Child Statue”, który będzie zdobił ich mieszkania. Niektórzy narzekają, że autorzy powinni pójść o krok dalej i stworzyć prawdziwą postać – Baby Yoda w wizji niektórych graczy powinien krzątać się po pokojach i od czasu do czasu sięgać po zupę.

Jak widać Maxis potrafi wykorzystać sytuację, a Disney pewnie specjalnie nie narzeka. Hype na zabawkowego Baby Yode jest nakręcany i już w przyszłym roku bohater „The Mandalorian” będzie dostępny właśnie jako prawdziwa figurka.

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-sims-4-baby-yoda/

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4