Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2019 19:55
The Last of Us 2 Ellie
1128V

Gry z przełożonymi datami premier w 2019 roku. Na kilka mocnych gier zaczekamy dłużej

W 2019 roku zagraliśmy w wiele świetnych gier, ale nie możemy zapomnieć, że o kilku produkcjach usłyszeliśmy za wcześnie lub deweloperzy pośpieszyli się z prezentacjami dat premier. Na jakie tytuły zaczekamy dłużej? Zobaczcie ciekawe zestawienie.

Twórcy czasami zdecydowanie za wcześnie ujawniają ostateczne informacje o premierze swojej oczekiwanej przez wielu gry i następnie muszą się tłumaczyć. Zdecydowanie najgłośniejszym takim przykładem 2019 roku była sytuacja z The Last of Us Part II – dosłownie po kilku tygodniach od ujawnienia daty premiery, otrzymaliśmy irytującą wiadomość deweloperów.

Redakcja IGN przygotowała ciekawe zestawienie, na którym prezentuje najważniejsze przełożenia premier z ostatnich miesięcy. Na liście znalazły się gry z 2019 i 2020 roku, ale w obu sytuacjach deweloperzy otrzymali dodatkowy czas na dopracowanie projektów.

Interesującym przykładem jest również Animal Crossing: New Horizons, który również nie trafi na półki sklepowe w pierwotnym terminie – Nintendo potwierdziło, że dało twórcom więcej czasu, by pracownicy mogli normalnie żyć (bez wielomiesięcznych i przeciążających nadgodzin) i z tego powodu firma zanotowała paskudny okres na giełdzie... Jak widać nie zawsze opłaca się szczerze mówić o swoich planach.

Jakie opóźnienie Was najmocniej wkurzyło? Ja miałem paskudny dzień, gdy id Software przełożyło premierę DOOM Eternal. Miałem okazję zagrać w tytuł na pokazie i wiem jedno – będzie moc...

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery przełożenie przełożona data premiery