Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2019 22:00
FUT 20 Ultimate Team
1084V

FIFA 20 Ultimate Team zaprasza do głosowania na Team of the Year

Electronic Arts zaprasza graczy do głosowania na najlepszą drużynę FIFA 20 Ultimate Team ostatnich miesięcy. Fani FUT-a mogą wybrać piłkarzy, wysłać swoje zgłoszenia, a zainteresowani za zgarną specjalny strój.

FIFA Ultimate Team generuje olbrzymie wyniki, więc Electronic Arts stale zaprasza graczy do aktywności na serwerach. Tryb FUT zarabia więcej od samej gry, więc Elektronicy dbają o małe detale i zachęcają graczy do rozgrywki.

Teraz fani FUT-a mogą wybrać swoją Drużynę Roku. EA Sports przygotowało zgrabną witrynę, na której można ustawić piłkarzy na wyznaczonych pozycjach. Brakuje tutaj większej swobody, a zestawienie zawodników jest ograniczone, ale pewnie znajdziecie kilka opcji na odpowiednie dobranie składu.

Trzeba przyznać, że EA Sports potrafi wykorzystać każdą możliwą okazję, by zadowolić graczy i zapewnić im zróżnicowane atrakcje. W sumie trudno się dziwić, ponieważ to właśnie FIFA Ultimate Team jest wciąż najpopularniejszym trybem – EA może tworzyć fabularną kampanię, dorzucać Streeta, jednak i tak fani grają w FUT-a.

Więcej o serii FIFA przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20