Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2019 20:12
FIFA 20 i Franck Ribery
3894V

Franck Ribery otrzymał lifting twarzy w FIFA 20. Piłkarz wygląda znacznie lepiej

Koniec z wyśmiewania się z wizerunku nowej gwiazdy Fiorentiny w FIFA 20. EA Sports postanowiło naprawić Francuza i Franck Ribery otrzymał porządny lifting twarzy. Piłkarz w końcu powinien rozpoznać siebie.

Franck Ribery w połowie października dostrzegł, że EA Sports sprawiło mu sporego psikusa. Piłkarz trafił do Włoch, więc deweloperzy postanowili zadbać o jego nowy wizerunek korzystając z bardzo starych szkiców. Piłkarz wyglądał tragicznie, wyśmiał pracę deweloperów i jak się okazuje – twórcy zareagowali.

Teraz Francuz wygląda znacznie lepiej – autorzy zadbali o charakterystyczne znamię, nie zapomnieli o aktualnej bródce i zadbali nawet o szczególne ułożenie oczu. Można w sumie odnieść wrażenie, że deweloperzy po prostu skorzystali z ubiegłorocznego modelu, który został odrobinę poprawiony.

Szkoda jedynie, że takie sytuacje wciąż się przytrafiają. Nie możemy zapomnieć, że Ribery przez lata reprezentował Bayern Monachium, miał okazję zakładać koszulkę reprezentacji i osiągnął naprawdę sporo sukcesów.

Warto także przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20