Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2019 17:43
Apple Pro Display XDR
2654V

Apple Pro Display XDR może być wycierany tylko iSzmatką

Apple Pro Display XDR to wyjątkowy sprzęt nie tylko z powodu możliwości, ceny oraz braku podstawki w pudełku. Urządzenie trafi do klientów, którzy mogą go czyścić tylko jedną tkaniną. Na szczęście iSzmatka została dołączona do pudełka.

Od wczoraj najwięksi fani Apple zamawiają między innymi Apple Pro Display XDR. Najwidoczniej nie brakuje chętnych, więc korporacja postanowiła już teraz poinformować o pewnej ciekawostce – droższy model monitora może być czyszczony wyłącznie szmatką dołączoną do zestawu.

Ekran Apple Pro Display XDR za 27 999 zł został przygotowany ze szkła nanostrukturalnego, które zapobiega odbiciom światła i ma zapewnić wyjątkowe doświadczenie podczas pracy. Firma jednak wydała oficjalny dokument, w którym podkreśla, że sprzęt może być czyszczony wyłącznie dołączoną do zestawu ściereczką. Aktualnie nie wiemy, co się wydarzy, gdy nasz pies zje iSzmatkę, ponieważ Apple nie potwierdziło, czy będziemy mogli kupić ten artefakt. Jedno jest pewne – podczas korzystania ze szmatki nie wolno wykorzystywać jakichkolwiek płynów.

Korporacja od wczoraj mierzy się z licznymi, negatywnymi komentarzami, ponieważ Apple Pro Display XDR trafi na rynek bez podstawki, która kosztuje prawie 5000 zł. Już wcześniej entuzjaści narzekali na ten pomysł, więc wielu fanów marki miało nadzieje, że firma zmieni zdanie i zdecyduje się wrzucić do pudełka ten niezbędny element... Tak się niestety nie stanie.

Interesujesz się sprzętami z logiem jabłka? Przeczytaj:

Źródło: https://imagazine.pl/2019/12/11/apple-pro-display-xdr-wyczyscisz-tylko-szmatka-od-apple/

Tagi: apple Apple Pro Display XDR monitor