Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 17:47
Klątwa 2020
773V

Klątwa na mocnym zwiastunie. Sony może zapewnić przerażającą historię

„Klątwa” powróci w 2020 roku i drugi zwiastun horroru wygląda znacznie lepiej od pierwszej zapowiedzi. Twórcy pokazują kilka scen, które potwierdzają nowy kierunek serii i sympatycy filmów przesiąkniętych grozą powinni z dużym zainteresowaniem wyczekiwać premiery.

„Klątwa” z 2004 roku wywołała ogromne poruszenie. Film powstał za zaledwie 10 mln dolarów, a wygenerował ponad 180 mln i był to bez wątpienia duży sukces. Kolejne części korzystały z ogromnej popularności pierwszej odsłony, ale jakość horrorów była bardzo różna.

Sony postawiło na pełny reset serii i na początku 2020 roku zadebiutuje „Klątwa”. Film w reżyserii Nicolasa Pesce'a („Oczy matki”) otrzymał dzisiaj drugi zwiastun, który wygląda znacznie lepiej od pierwszej zapowiedzi. Za tytuł w roli producenta odpowiada Sam Raimi, twórca „Martwego zła” i „Nie oddychaj”.

Akcja nowej „Klątwy” rozgrywa się w domu przesiąkniętym złem – to w tym miejscu znajduje się „mściwy duch”, który wpłynie na życie między innymi detektywa oraz pewnej młodej matki. Najnowszy zwiastun pokazuje kilka mocnych scen.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film horror klątwa trailer zwiastun