Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 22:30
Weedcraft Inc okładka
567V

Weedcraft Inc z dużą aktualizacją. Twórcy udostępniają tryb piaskownicy

Deweloperzy Weedcraft Inc nie zakończyli pracy nad tytułem. Zespół odpowiedział na prośby fanów i zapewnił między innymi tryb piaskownicy, w którym każdy może stworzyć swój biznes oparty na marihuanie. Rozszerzenie zapewnia także nowe zdarzenia.

Weedcraft Inc trafił na rynek w kwietniu, jednak deweloperzy chcą wciąż rozwijać i rozbudowywać swoją produkcję oferując graczom nowe atrakcje. Zespół postanowił odpowiedzieć na prośby fanów i stworzył nowy tryb, który opiera się na sandboxowej zabawie. Teraz każdy gracz otrzyma swobodę i sprawdzi nawet nowe miasta.

Autorzy zapewnią także „Tryb Wyluzowany”, który będzie dobrą opcją dla graczy liczących na łatwiejszą zabawę. Studio w tym wypadku oferuje relaksującą rozgrywkę – można go aktywować w scenariuszach oraz piaskownicy.

Vile Monarch zapewniło duże, prezentowane DLC, które powinno zostać dobrze odebrane przez społeczność. Deweloperzy podkreślili, że za pomocą rozszerzenia chce zapewnić graczom dodatkową zabawę i tym samym spełnić ich prośby.

"Freedom Update" zawiera poniższe nowości i zmiany:

  • Tryb Piaskownicy - “sandbox”, w którym skonfigurujesz grę po swojemu. Wybierz spośród wszystkich dostępnych miast, wliczając trzy nowe!
  • Nowe Opcje - Ustaw poziom trudności, ilość pieniędzy i dostępne usprawnienia
  • Stwórz Postać - wybierz spośród starych i nowych portretów, wliczając troję specjalnych gości: są to streamerzy skinnedteen, shenryyr i swiftor
  • Tablice Wyników
  • Tryb Wyluzowany - łatwiejszy, zrelaksowany sposób rozgrywki, który można uaktywnić zarówno w scenariuszach jak i w “piaskownicy”
  • Więcej Muzyki - 3 nowe utwory dostarcza polski producent DJ Eprom
  • Nowe Zdarzenia Fabularne - oraz mnogość mniejszych poprawek i usprawnień

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Devolver Digital Vile Monarch Weedcraft Inc