Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 14:25
State of Play Logo
2257V

State of Play z Resident Evil 3, Dreams i Ghost of Tsushima? Oglądajcie z nami wydarzenie Sony

Nowa gra na PS4, świeże szczegóły produkcji rozwijanej przez wewnętrzne studio Sony oraz kilka dodatkowych prezentacji. Dzisiejszy State of Play przyniesie ciekawe zapowiedzi, które warto zobaczyć na żywo, więc zapraszamy naszą społeczność do wspólnego oglądania ostatniej imprezy Sony w 2019 roku.

State of Play to cykliczna impreza Sony, podczas której mamy okazję oglądać zapowiedzi nowych gier, poznamy daty premier produkcji SIE Worldwide Studios, a także otrzymujemy materiały z tytułów zmierzających na PS4 oraz PS VR.

Sony w ubiegłym tygodniu zapowiedziało ostatnią, tegoroczną imprezę, która rozpocznie się o godzinie 15:00. Na wydarzeniu ujrzymy przynajmniej jeden tytuł przygotowany z myślą o PS4, ale także poznamy szczegóły gier tworzonych przez wewnętrzne studia japońskiej korporacji.

Wśród plotek przewija się: zapowiedź Resident Evil 3, data premiery Dreams oraz zwiastun Ghost of Tsushima. Sony potwierdziło, że podczas show nie usłyszymy o sprzęcie nowej generacji. Jesteście ciekawi, co przygotowała japońska korporacja? Zapraszamy do wspólnego oglądania. Firma ponownie zaprosi nas na intensywną prezentację – 20 minut szczegółów.

Posiadaczy PS4 powinny zainteresować także poniższe wiadomości:

Tagi: ps4 Sony state of play