Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 20:41
DOOM ETERNAL LIVE STREAM
527V

DOOM Eternal z nową prezentacją. Bethesda zaprasza na live-stream

Bethesda zaprasza wszystkich fanów Dooma na wielkie wydarzenie. Z okazji 26. urodzin marki DOOM zainteresowani mogą sprawdzić nowości przygotowane przez deweloperów z id Software. To będzie dobry moment na sprawdzenie nowych informacji o DOOM Eternal.

10 grudnia 1993 roku zadebiutowała gra o nazwie DOOM, która odmieniła życie wielu graczy. Tytuł zyskał wielką popularność i od tego czasu cały czas jest rozwijany przez id Software. Twórcy chcą uczcić 26. urodziny i zapraszają graczy na specjalne wydarzenie – jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się rocznicowa transmisja live-stream.

Czego możemy się spodziewać? Twórcy są aktualnie bardzo oszczędni w słowach, jednak na pewno nie zabraknie informacji o Doom Eternal. Jak wiadomo tytuł według pierwotnych założeń miał zadebiutować w listopadzie, ale autorzy postanowili zaoferować najlepszą grę w swojej historii i otrzymali zgodę na przełożenie premiery.

Gameplay, zwiastun i konkrety...? Mam szczerą nadzieję, że id Software wykorzysta okazję i pokaże światu tytuł, na który naprawdę będzie warto czekać. Miałem już okazję zagrać w DOOM Eternal na pokazie w Londynie i wiem jedno – deweloperzy mają wszystkie składniki, by zaoferować jedną z najlepszych strzelanek tej generacji.

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software