Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.12.2019 12:30
Death Stranding nowy zwiastun
1017V

Death Stranding. Nowy zwiastun cofa się do początków na plaży

Miesiąc po premierze PlayStation udostępniło kolejny zwiastun najnowszej gry od Hideo Kojimy. Bardzo zaskakuje jego długość, albowiem, jak na standardy twórcy, jest wyjątkowo krótki.

Death Stranding zadebiutowało już miesiąc temu, ale nie oznacza to bynajmniej, że okres promocji projektu dobiegł końca. Choć gra nie podbiła list sprzedażowych, to nie można mówić o wpadce. Wielu krytyków nie kryło zachwytów, a oceny od graczy są całkiem wysokie. 

Kiedyś natknąłem się na komentarz, pod jednym z licznych zwiastunów Death Stranding, iż tytuł można zgłosić do Księgi Rekordów Guinnessa, pod kątem liczby wypuszczonych materiałów promocyjnych. Cóż, jak na potwierdzenie tych słów- wczoraj pojawił się kolejny.

Trzeba przyznać, że jest on wyjątkowo krótki, jak na standardy Hideo Kojimy. Nie trwa nawet minuty, a skupia się na motywie plaży. Głównym elementem jest cytat, który gracze mogą doskonale kojarzyć

Plaża może być każdą rzeczą. A te "rzeczy" tworzą wiele światów.

Uchowały się jeszcze osoby, które, choć miały chęć, to wciąż wstrzymują się ze sprawdzeniem gry? Może najnowszy zwiastun zachęci Was swą enigmatycznością:

Inne wiadomości o rzeczonym tytule:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/12/death-stranding-trailer-beach/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment