Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.12.2019 11:45
Free Guy na zwiastunie
1798V

Free Guy na zwiastunie. Ryan Reynoldsw jako NPC w dużej grze online

W Internecie pojawił się właśnie zwiastun nowej produkcji z Ryanem Reynoldsem w głównej roli. Fabuła skupi się na postaci NPC w dużej, zwariowanej grze online. 

Choć film "Ready Player One" zebrał mieszane opinie, to w środowisku graczy przyjął się całkiem ciepło. Wszystko za sprawą poruszanej tematyki (której wciąż niewiele w dzisiejszych filmach) oraz masy nawiązań do kultowych ikon naszej branży. 

O podobne schematy może zahaczać najnowsza produkcja, która właśnie otrzymała niezły zwiastun. Mowa o filmie "Free Guy". Historia skupi się na kasjerze bankowym, który w pewnym momencie odkrywa, że naprawdę jest postacią NPC w niezwykle szalonej i brutalnej grze sieciowej. Postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce i stawić czoła przeznaczeniu! 

Kolejną mocną stroną obrazu może być jego obsada. Trzeba przyznać, że 20th Century Fox nie szczędził na gażach. Na ekranie zobaczymy między innymi Ryana Reynoldsa, Jodie Comer, Taikę Waititiego, Joe'go Keery i Lila Rely Howery'ego. Reżyserią zajmie się Shawn Levy, który pracował wcześniej przy "Stranger Things". 

Film trafi do kin już 3 lipca 2020 roku i zapowiada się na wyjątkowo zabawą i szaloną przygodę. Sprawdźcie sami:

Interesujesz się filmami? Przeczytaj również:

Źródło: YouTube

Tagi: 20th century fox Free Guy mmorpg Ryan Reynolds