Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.12.2019 09:30
The Boys zwiastun sezon 2
1073V

The Boys. Drugi sezon zwariowanych przygód na zwiastunie

W Internecie pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu świetnego serialu "The Boys", który już w przyszłym roku wyląduje w usłudze Amazon Prime.

"The Boys" to produkcja, która przy premierze zgarnęła niespodziewanie dobre oceny. Komiksowy pierwowzór stoi na wysokim poziomie, to jasne, ale zdecydowanie nie jest przeznaczony dla wszystkich czytelników. Zdawać by się mogło, że serial również znajdzie najwyżej pewną niszę, a okazał się jednym z najważniejszych projektów Amazona.

Nie może więc dziwić, że historia jest kontynuowana. Potwierdzenie tego dostaliśmy już wcześniej, ale teraz w sieci wylądował oficjalny zwiastun drugiej części przygód. Choć po pierwszym sezonie ciężko było spodziewać się czegoś innego, to jednak zapowiedź kontynuacji potwierdza, że będzie ona jeszcze bardziej pokręcona.

Cały materiał wideo rozpoczyna się od widoku Homlandera, który prawdopodobnie stoczył niedawno jakąś batalię. Dalej mamy sklejkę klipów z nadchodzących odcinków. Widzimy między innymi A-Traina (co bez wątpienia zaskoczy tych, którzy oglądali premierowy sezon), a także Starlighta, The Deep'a, Billy'ego oraz Mr. Edgara. Wszystko skąpane w... Hektolitrach krwi! Rzućcie okiem:

Interesujesz się serialami? Przeczytaj także:

Źródło: YouTube

Tagi: Amazon Prime The Boys the boys 2 zwiastun