Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.12.2019 19:09
Crisis on Infinite Earth
1191V

Crisis on Infinite Earths na ostatnim zwiastunie. Lex Luthor zabije Supermana?

Przed emisją pierwszego odcinka Crisis on Infinite Earths, twórcy podkręcają atmosferę na ostatnim zwiastunie. Wygląda na to, że możemy doczekać się wielu szokujących niespodzianek.

Po dwóch świetnych zwiastunach Kryzysu na nieskończonych ziemiach, które skupiały się na Supergirl i Batwoman, przyszła pora na ostatnie już wideo przed rozpoczęciem się całego wydarzenia.

Tym razem zwiastun skupia się na Flashu i jego roli w całym multiversum. Tradycyjnie twórcy chcą jak najbardziej nakręcić nas na nadchodzący crossover i muszę przyznać, że jedną sceną z poniższego materiału świetnie im się to udało. Kadr pokazuje bowiem wiadomości transmitowane w telewizji, gdzie na czerwonym pasku dziennikarze napisali, że Lex Luthor prawdopodobnie zabił Człowieka ze stali, czyli kultowego Supermana.

Niestety nie do końca wiadomo, który z obecnych w wydarzeniu Supermanów oberwał, ale wiadome jest jedno - szykujecie się na sporo intrygujących zwrotów akcji!

Specjalny maraton rozpocznie się już 8 grudnia od serialu Supergirl i kontynuowany będzie na przestrzeni następnych dwóch miesięcy. Poniżej znajdziecie malutki poradnik dotyczący tego, jak powinniście śledzić losy waszych ulubionych bohaterów. 

  • Supergirl - Sezon 5, odcinek 9
  • Batwoman - Sezon 1, odcinek 9
  • The Flash - Sezon 6, odcinek 9
  • Arrow - Sezon 8, odcinek 8
  • Legends of Tomorrow - Sezon 5, odcinek specjalny.

Warto zerknąć również na:

Tagi: crisis on infinite earths kryzys na nieskończonych ziemiach