Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 15:10
Bayonetta oraz Vanquish z remasterami
635V

Bayonetta i Vanquish z remasterami na dziesiątą rocznicę premiery! Wyciekł zwiastun

Do Internetu wyciekł zwiastun odnowionych wersji dwóch gier, które obchodzą swój jubileusz. Wygląda na to, że oficjalna zapowiedź coraz bliżej!

Bayonetta i Vanquish to dwie gry, które zadebiutowały na rynku kolejno w 2009 i 2010 roku. Obie bardzo szybko zaskarbiły sobie sympatię wielu fanów i do dziś są bardzo grywalne. Upływ czasu zrobił jednak swoje i bez poczucia nostalgii niektórzy mogliby się od nich odbić. 

W związku z tym, dobrą decyzją wydaje się chęć wydania remasterów obu tytułów z okazji dziesięciu lat od ich premiery. Już kilka dni temu gracze dokopali się do list w Microsoft Store, na których znalazły się oba tytuły. Teraz na YouTube pojawił się zwiastun nazwany "Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Edition". Nie jest jasne, skąd dokładnie wyciekł, ale można go oglądać, dopóki Platinum nie zaangażuje się w jego usunięcie. 

Choć na materiale widoczne jest wyłącznie logo Xboksa, mówi się o tym, że odświeżony zbiór gier trafi także na PlayStation 4. Prawdopodobnie potwierdzenie (tudzież zaprzeczenie) tych informacji otrzymamy w przeciągu najbliższych dni. Na ten moment pozostaje nam czekać i delektować się nieoficjalnym filmem.

Warto przypomnieć, że według danych z Microsoft Store, gry miałyby ukazać się w lutym przyszłego roku.

Przeczytaj koniecznie także:

Źródło: https://gamingbolt.com/bayonetta-and-vanquish-10th-anniversary-remasters-get-trailer

Tagi: bayonetta Platinum Games Sega vanquish