Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 13:55
KINGDOM HEARTS III Re Mind DLC z datą premiery
609V

Kingdom Hearts 3 Re:Mind DLC na zwiastunie. Znamy datę premiery

Do Internetu trafił najnowszy zwiastun DLC do tegorocznej odsłony Kingdom Hearts. Ujawnia on datę premiery dodatku i choć został szybko zdjęty, fani zachowali kopie materiału. 

Niedawno informowałem Was o tym, że jeszcze w grudniu do sieci ma trafić najnowszy zwiastun hucznie zapowiadanego DLC do gry Kingdom Hearts III. Tak też się stało, choć wygląda na to, że wydany został wcześniej, niż planowano, ponieważ bardzo szybko go usunięto.

Społeczność fanów zabezpieczyła się na taki wypadek, więc nawet pomimo zniknięcia oficjalnej wersji, po Internecie krąży cały mnóstwo kopii, które możemy oglądać. Co przedstawia wideo? Nowe elementy z fabuły Kingdom Hearts III oraz kolejne grywalne postacie: Riku oraz Kairi. Zwiastun zdradził również obecność bohaterów, którzy pojawiali się we wcześniejszych seriach. Mowa o Yuffie, Aerith i Leonie z Final Fantasy! Świetna wiadomość dla wszystkich fanów.

Materiał wideo pozwala nam poznać także datę premiery wyczekiwanego DLC. To trafi do wszystkich graczy z PlayStation 4 już 23 stycznia 2020 roku, natomiast na Xbox One będzie można grać miesiąc później- od 25 lutego. Zdecydowanie warto czekać, albowiem filmik zapowiada masę atrakcji! Sprawdźcie sami:

Więcej o tym tytule przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://www.onlysp.com/kingdom-hearts-iii-dlc-remind-trailer-has-leaked/

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix