Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 11:10
Kingdom Hearts 3 Re:Mind DLC zwiastun
683V

Kingdom Hearts 3 Re:Mind DLC. Nowy zwiastun obszernego dodatku już w tym miesiącu

Jeśli czekacie na ogromne rozszerzenie fabularne do świetnej produkcji z początku tego roku, to jeszcze w tym miesiącu otrzymamy zwiastun i całą masę szczegółów!

Kingdom Hearts III spotkało się ze świetnym przyjęciem, gdy zadebiutowało na początku tego roku. Kontynuacja historii Sory i przyjaciół zaskarbiła sobie uznanie wyjadaczy serii oraz zupełnie nowych fanów, więc zrobiła dokładnie to, czego po niej oczekiwano. 

Wczoraj miał miejsce koncert "Kingdom Hearts Orchestra - World of Tres". Wielu fanów donosi w mediach społecznościowych, iż zostało tam ogłoszone, że jeszcze w grudniu pojawi się nowy zwiastun dodatku "Kingdom Hearts 3 Re:Mind". I co wielce prawdopodobne, niewiele po nim ukaże się także samo DLC

Podczas wydarzenia ujawniono także, że gra otrzyma nową aktualizację, która szykowana jest, aby wyjść wraz z premierą dużego dodatku. Update doda do produkcji sporo nowych funkcji- w tym poprawiony tryb zdjęć oraz nowe menu premium. Najprawdopodobniej wszystkie informacje potwierdzą się w przeciągu najbliższych godzin, gdy na oficjalnych mediach społecznościowych gry wiadomości ujrzą światło dzienne. 

Tymczasem zachęcam do sprawdzenia pierwszej zapowiedzi wideo rzeczonego DLC, którą mogliśmy oglądać podczas tegorocznej imprezy TGS:

Więcej o tym cyklu przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/kingdom-hearts-3-remind-dlc-december-trailer-photo-mode-premium-menu/

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix