Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.11.2019 17:06
kingdom hearts III
722V

Kingdom Hearts III z wersją demonstracyjną

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem najnowszej odsłony serii Kingdom Hearts III, możecie wypróbować produkcję w wersji demonstracyjnej opublikowanej przez Square Enix.

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad kupnem najnowszej odsłony serii Kingdom Hearts, Square Enix postanowiło pomóc Wam w podjęciu decyzji. Kingdom Hearts III dostało wersję demonstracyjną na konsoli Playstation 4 oraz Xbox One. 

Demo umożliwi wzięcie udziału w dwóch fragmentach produkcji - wprowadzenie do Olimpu, które działa jak samouczek, oraz pierwsza część Toy Box oparta na uniwersum Toy Story. Jeśli ogracie wersję demonstracyjną, a produkcja Wam się spodoba i ją kupicie, pamiętajcie, że przeniesione zostaną tylko dane zapisu Olimpu. Postęp z Toy Story nie zostanie przeniesiony.

Kingdom Hearts III to gra action-RPG wyprodukowana oraz wydana przez Square Enix. Historię przedstawioną w produkcji śledzimy z perspektywy kilku bohaterów - pierwszym bohaterem jest Sora, która ma za zadanie zdać egzamin dla przyszłych mistrzów, a drugą postacią jest Riku. W grze wystąpią takie postacie jak Donald, król Miki czy Goofy.

Warto przeczytać:

Źródło: destructoid.com

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix