Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.11.2019 17:15
divinity: original sin 2
1709V

Divinity: Original Sin 2 z darmowym DLC. Na NS w końcu pogramy ze znajomymi

Deweloperzy ze studia Larian Studios udostępniają kolejny darmowy pakiet, dodający nowe przedmioty, które przydadzą się nam podczas zabawy.

Studio Larian Studios nie zapomina o swojej perełce, jaką jest druga odsłona serii Divinity: Original Sin. Deweloperzy z belgijskiego zespołu pokusili się o wypuszczenie kolejnej darmowej paczki dla graczy Divinity: Original Sin 2 - DLC będzie zawierało bardzo ciekawe przedmioty, które będziecie mogli użyć w aktualnej sesji.

Rozszerzenie zostało zatytułowane jako Order & Magic i będzie zawierać takie przedmioty jak:

Pet Power

  • Pet Power znacznie zwiększa klasę przywoływania i jej zaklęcia infuzyjne. Dzięki tej funkcji możesz rzucać czary infuzyjne na wszystkie dostępne wezwania, a nie tylko na własne. Każde wezwanie otrzymuje różne umiejętności w zależności od podstawowego rodzaju infuzji żywiołów.

Combat Randomiser

  • Wchodząc do walki, jeden lub więcej losowych wrogów otrzyma jeden z nowych, specjalnych statusów stworzonych specjalnie dla tej funkcji. Myślisz, że wiesz, jak potoczy się dana walka? Nigdy więcej! Ten przedmiot zmieni wszystko, a każda bitwa będzie stanowić nowe wyzwanie. 

Nine Lives (Black Cat +)

  • Przekształca Czarnego Kota w wyznawcę. Po uratowaniu w ekwipunku pojawi się gwizdek. Możesz użyć tego, jeśli twój kot się zgubi lub jeśli chcesz zmienić, kto za nim podąża.

Improved organisation

  • Znajdź kolekcję specjalnych toreb, które pozwolą Ci lepiej (i automatycznie) uporządkować zapasy.

Sourcerous Sundries

  • W każdym większym centrum możesz teraz znaleźć tajemniczego sprzedawcę sprzedającego egzotyczne i potężne artefakty. Te artefakty mogą ulepszyć ekwipunek postaci z ogromną mocą, podnosząc ją do obecnego poziomu graczy.

Hagglers

  • Masz dość zapominania o zmianie postaci na „targowanie się” podczas rozmowy z handlowcami? Teraz reputacja i umiejętności całej drużyny mogą pomóc ci znaleźć najlepsze ceny.

Dostęp do zawartości możesz uzyskać poprzez kliknięcie torby z prezentami w menu.

Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że Larian Studios postanowiło udostępnić długo wyczekiwaną opcję na przenośnej konsoli Nintendo Switch - możesz teraz zapraszać znajomych do wspólnej gry za pomocą nowej funkcji zapraszania.

Warto przypomnieć, że Divinity: Original Sin 2 swoją premierę miało 14 września 2017 roku. Gra skradła serca fanów gier RPG, a jej sprzedaż przekroczyła pierwotne założenia belgijskiego studia.

Warto zajrzeć na:

Źródło: VG247.com

Tagi: divinity: original sin 2 Larian Studios